Дзяржаўны камітэт судовых экспертыз
Рэспублікі Беларусь

Аб'ектыўнасць. Гонар. Айчына.

Афіцыйны сайт
Структурныя падраздзяленні УДКСЭ па Гродзенскай вобласці
Упраўленне крыміналістычных экспертыз і улікаў

230003 г. Гродна, праспект Румлёўскі, 4

Начальнік упраўлення – Якуць Андрэй Рышардавіч

8 (0152) 797514

Аддзел крыміналістычных экспертыз

Намеснік начальніка ўпраўлення — начальнік аддзела Пазняк Мікалай Мікалаевіч

(80152) 797634

Аддзел крыміналістычных улікаў

Начальнік аддзела – Колас Юлія Леанідаўна

8 (0152) 797635

Упраўленне тэхнічных экспертыз

230003 г. Гродна, праспект Румлёўскі, 4

Начальнік упраўлення — Нікіцін Іван Аляксеевіч

8 (0152) 797517

Аддзел экспертыз кампутарных сродкаў і тэхналогій, фанаскапічных і лінгвістычных экспертыз

Намеснік начальніка ўпраўлення — начальнік аддзела Мікалаевіч Павел Анатольевіч

8 (0152) 797641

Аддзел будаўніча-тэхнічных, таваразнаўчых і эканамічных экспертыз

Начальнік аддзела – Чыпурка Алена Анатольеўна

8 (0152) 797650

Упраўленне спецыяльных экспертыз

230003 г. Гродна, праспект Румлёўскі, 4

Начальнік упраўлення – Лукша Андрэй Віктаравіч

8 (0152) 797666

Намеснік начальніка ўпраўлення – Жук Вячаслаў Уладзіслававіч

8 (0152) 797620

Упраўленне судова-медыцынскіх экспертыз

230003, г. Гродна, пр. Касманаўтаў, 74б

Начальнік упраўлення – Бабёр Ларыса Іванаўна

8 (0152) 610680

Аддзел агульных экспертыз

Намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела – Гербач Уладзімір Міхайлавіч

8 (0152) 610581

Аддзел медыка-крыміналістычных экспертыз

Начальнік аддзела – Звярко Валерый Лявонцьевіч

8 (0152) 610591

Упраўленне судова-псіхіятрычных экспертыз

230003, г. Гродна, пр. Касманаўтаў, 60

Начальнік упраўлення – Пачобут Валенція Станіслававіч

8 (0152) 506013

Намеснік начальніка ўпраўлення – Вайтушка Наталля Уладзіміраўна

8 (0152) 506110

Упраўленне каардынацыі службовай дзейнасці

230003, г. Гродна, пр. Касманаўтаў, 60

Начальнік упраўлення – Самохін Аляксандр Васільевіч

8 (0152) 506007

Намеснік начальніка ўпраўлення – Галубовіч Яўген Леанідавіч

8 (0152) 506040

Аддзел кадраў і ідэалагічнай работы

Начальнік аддзела – Круповіч Юрый Аксаверыновіч

8 (0152) 506020

Намеснік начальніка аддзела – Вароніна Марына Валер'еўна

8 (0152) 506021

Аддзел рэжымна-сакрэтнай дзейнасці і справаводства

Начальнік аддзела – Гуськоў Дзмітрый Барысавіч

8 (0152) 506030

Намеснік начальніка аддзела – Мядзведзева Кацярына Яўгенаўна

8 (0152) 506031

Упраўленне фінансаў і тылу

230003, г. Гродна, пр. Касманаўтаў, 60

Начальнік упраўлення – Зачэпа Артур Аляксандравіч

8 (0152) 506010

Намеснік начальніка ўпраўлення – Палховіч Святлана Станіславаўна

8 (0152) 506050

Намеснік начальніка ўпраўлення – Сінкевіч Святлана Іванаўна

8 (0152) 506080

Упраўленне лабараторных даследаванняў рэчыўных доказаў біялагічнага характару

230003, г. Гродна, вул. Карскага, 29 а

Начальнік упраўлення – Арановіч Сяргей Юр'евіч

8 (0152) 749578

Аддзел судова-біялагічных і судова-генетычных экспертыз

Намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела Малявіцкая Наталля Іванаўна

8 (0152) 746588

Аддзел судова-хімічных экспертыз

Намеснік начальніка ўпраўлення – начальнік аддзела Мизенкова Святлана Сяргееўна

8 (0152) 749606